Ožkyčių vardynos

Paskui saulę ir ožkas nuotrauka.

Balandžio 22 dieną, antrąją šv. Velykų dieną, nuo 12 iki 17 val. kviečiame užsukti į sūrininkų Rasos ir Valdo sodybą „Paskui saulę ir ožkas“, kur jau antrus metus iš eilės vyks Ožkyčių vardynos!

Rinksime vardus naujiems augintiniams: kiekvieno ožiuko nuotrauka keliama į ūkio „Paskui saulę ir ožkas“ Facebook paskyros nuotraukų galeriją ir komentaruose balsuojama už labiausiai patikusį vardą (galima siūlyti ir savo).  Vardą, kuris surinks daugiausiai „Like“, duosime toje nuotraukoje esančiam ožiukui.

Programa:
12:00 – 14:00 val. Ožkyčių vardynos, kiaušinių ridenimas, ant laužo virtos sriubos valgymas
14:00 – 16:00 val. Praktinis seminaras „Rūgštiniai ožkos, karvės pieno sūriai. Kaip pasigaminti šviežią sūrį namuose?“
16:00 – 17:00 val. Iškyla su ožkomis į pievas.

Iki pasimatymo!

Telefonas pasiteirauti +370 675 83701 (Dovilė)

Facebook paskyra https://www.facebook.com/paskuisauleirozkas/

Kaip nuvykti į Valdo ir Rasos sodybą “Paskui saulę ir ožkas”, Norvydiškių g. 3, Puodžių kaime, Varėnos r. sav.:

– Vykstama nuo Vilniaus Druskininkų kryptimi (nuo Vilniaus iki vietos 70 km, nuo Alytaus 40 km). Navigacijoje geriausia suvesti Puodžiai, Varėnos raj.
– pervažiavus Valkininkų traukinių pervažą ir kiek pavažiavus toliau iki vietos, kur kelias šakojasi į Druskininkus ir Alytų, važiuojama dešiniau į Alytaus pusę,
– važiuojama Alytaus kryptimi keletą kilometrų iki nuorodos į dešinę Puodžiai 1 km,
– pervažiavus visą Puodžių kaimą važiuojama tiesiai Žilinų kryptimi apie 500 m. Pakeliui dešinėje pravažiuojama medinė nuoroda “Tėviškes ŽŪB”, kiek toliau už 150 m kairėje prie pat kelio bus aukšta medinė sodybos tvora su atidarytais vartais.