Vivasol | Apie mus
33
page,page-id-33,page-template-default,ajax_updown_fade,page_not_loaded,,large,shadow3

Apie mus

 

Tikslas

Pagrindinis „VivaSol“ asociacijos tikslas – skatinti kaimo gyvumą. Šio tikslo siekiame skatindami smulkių ūkių išlikimą ir kūrimąsi, kviesdami miesto žmones atvykti į kaimą, prisidėti prie kaime organizuojamos veiklos, švenčių ir kaimiškų darbų. Taip pat skatiname kaimo žmones lankytis mieste, susipažinti su miesto gyvenimu, miestiečių veikla ir suprasti apie ką mąsto žmonės gyvenantys atokiau nuo gamtos. Tokiu būdu vystome glaudesnį ryšį tarp kaimo ir miesto. Kviečiame abiejų grupių žmones kalbėtis ir diskutuoti. Tikslui pasiekti pasitelkiame įvirias priemones: organizuojame įvairius renginius kaimo aplinkoje, rengiame paskaitas ir diskusijas, ūkininkai susitinka su valgytojais miesto aplinkoje parduodami savo produkciją.

 

Filosofija

Pagrindinis asociacijos siekis, kuris jau tapo į priekį vedančiu šūkiu: kad kaimas būtų gyvas! Savo filosofiją apibūdinam penkiais pagrindiniais žodžiais:

     Ryšys tarp valgytojo (miestiečio) ir gamintojo, augintojo (kaimiečio).

     Solidarumas tarp visų asociacijos narių ir žmonių, kurie palaiko mūsų idėjas.

     Pastovumas – kai valgytojas nuolat žino, kur ir kaip gali gauti tikrą, rankomis užaugintą ir pagamaintą produktą.

     Pasitikėjimas tarp valgytojų ir gamintojų. Manome, jog svarbu gamintojui pažinti valgytoją, o valgytojui gamintoją, kad gimtų svarbus dalykas – pasitikėjimas.

     Liudijimas – mūsų asociacija visuomet yra pasirengusi pasakoti apie savo veiklą.