Kad kaimas būtų gyvas!


Galerija

Asociacija "Viva Sol" vykdo įvairias veiklas ir administruoja kelias interneto svetaines, Facebook puslapius ir YouTube kanalus skirtingoms auditorijoms. Čia galite susipažinti su mūsų asociacijos veikla. Nuotraukų įkėlimas gali kiek užtrukti.

Metraštis "Iš vieno pasaulio į kitą" www.agroekologija.lt - tai ekologinių pokyčių metraštis, nagrinėjantis gamtos ir žmogaus santykį, socialinių ryšių evoliuciją. Pasitelkus įvairialypę gyvenimišką ir profesinę patirtį, taip pat savarankiškas humanitarines studijas, drauge su Jumis kalbėsimės apie aplinkosaugą, agroekologiją, žinojimą ir bendrystę. Interviu skelbiami YouTube kanale.

VšĮ "Sūrininkų namai" www.surininkunamai.lt - tai sūrio kultūros didinimui skirta interneto svetainė.

LEARN THE LIFE YouTube kanale - vaizdo įrašai apie kultūros paveldą kaime įvairose šalyse. Kanalas atidarytas kaimo mokymo priemonė dalintis mėgėjiškais vaizdo reportažasi apie gyvenimą kaime ir tai, kas jame yra įdomaus. 

 

Sūrininkystės mokyklos ir VšĮ "Sūrininkų namai" YouTube kanalas - sūrininkams skirti vaizdo įrašai apie skirtingų rūšių sūrio gamybą, brandinimą, sūrinės įrengimą ir sūrio pažinimą. 

Bendros Lietuvos ir Ukrainos draugijos "Oseredok Syrovara" YouTube kanalas - rusų kalba Ukrainos ir ne tik sūrininkamsUkrainos ir ne tik sūrininkamsįrašyti vaizdo įrašai apie skirtingų rūšių sūrio gamybą, brandinimą, sūrinės įrengimą, sūrio pažinimą ir kitus sūrininkystės klausimus. 

 


Sūrininkystės mokykla su Valdu Kavaliausku - nuotraukų galerija


Sekmadienio turgus Benedikto turguje


Natūralaus rauginimo mokymai su Ieva Šidlaite


VšĮ "Sūrininkų namai" vaizdo reportažai YouTube kanale

Asociacijos "Viva Sol" vaizdo reportažai YouTube kanale

LEARN THE LIFE vaizdo reportažai YouTube kanale